O nas

Przedmiotem działalności naszej firmy jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami w zakresie: sprzedaży, kupna, wynajmu i najmu lokali mieszkalnych, domów, działek budowlanych, gruntów, obiektów i lokali użytkowych. Zapewniamy kompetentną i profesjonalną obsługę, ciekawe i liczne oferty sprzedaży mieszkań oraz całych budynków.

Działamy na terenie całego województwa warmińsko - mazurskiego.

Oferujemy Państwu kompleksową i rzetelną obsługę formalno - prawną transakcji. Profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie w dziedzinie obrotu nieruchomościami, które z pewnością zapewnią Państwu, wysoką jakość naszych usług oraz bezpieczeństwo zawartych transakcji.

Dodatkowo oferujemy Państwu usługi HOME STAGING czyli sztukę tworzenia tzw. "pierwszego wrażenia" polega ona na właściwym wizualnym przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży bądź wynajmu, tak aby zachęcić nią jak najwięcej osób oglądających oraz przyśpieszyć proces sprzedaży. Home staging umiejętnie podkreśla atuty i mocne strony każdej nieruchomości, jednocześnie odwracając uwagę od elementów mogących być negatywnie postrzeganych przez potencjalnych klientów. Home stager ma za zadanie za pomocą odpowiedniej wiedzy, znajomości rynku, potrzeb klientów i trendów w aranżacjach wnętrz sprawić, że mieszkanie, dom czy lokal użytkowy staną się bardziej atrakcyjne.

Ponadto oferujemy Państwu również Projekty wnętrz nieruchomości - wizualizacje 3D. Jest to usługa dedykowana klientom, których nieruchomość wymaga gruntownego remontu lub jest w stanie deweloperskim; zwizualizowanie projektu danego lokalu ma na celu ukazać przyszłemu nabywcy potencjał nieruchomości.